Premiera Teledysku „MY STRENGTH”

28 lat temu przyszłam na świat otoczona wspaniałymi, kochającymi osobami wokół. Po raz pierwszy obchodziłam je bez mojej ukochanej Babci, która poniekąd mnie wychowała. Spędzałyśmy każdy dzień razem, rozmawiałyśmy o wszystkim, miałyśmy nasze tajemnice. Była dla mnie wielkimi ochronnymi skrzydłami, pod którymi zawsze mogłam się schować.
Mój Anioł Stróż – tak o Niej mówię, był ze mną tu na Ziemi, a dzisiaj wędruje gdzieś po drugiej stronie, ale nasza miłość nigdy nie ustanie. Ona nauczyła mnie tej miłości, nauczyła mnie miłości do drugiego człowieka, ogromnej pokory i empatii jaką miała w sobie pokazując to na każdym kroku.
„My Strength” napisałam kiedy zachorowała, kiedy nic poza ofiarowaniem jej swojej miłości i siły nie mogłam już dać. Walczyliśmy razem, o każdą sekundę spędzoną razem, o każdy uśmiech, każde słowo.
Dzisiaj ten utwór nabrał dla mnie zupełnie innego wymiaru. Jest moim osobistym hymnem. Hymnem miłości – ponad wszystko, ponad życie, ponad ramy czasowe. Miłości, która nie kończy się nigdy i która będzie trwała zawsze.
Moje Szczęście to spotkanie jej na swojej drodze. Już na zawsze będzie najważniejszą osobą w moim sercu. Kocham Cię Babciu!

Zapraszam do obejrzenia teledysku.
Dostępny już na YT: